معرفی شرکت

شرکت اندیشه تجارت ایمن از سال 1385 با هدف ارائه خدمات و مشاوره صحیح با استفاده از تکنولوژی پیشرفته  و روز دنیا جهت جلوگیری از تقلب و ساخت کالای مشابه  فعالیت خود رابه منظور گسترش و فراهم نمودن بستری مناسب برای تجارت آزاد تولیدکنندگان داخلی و صادرات محصولات آنها،آغاز نموده و با توجه به ارتباط تنگاتنگ با تولیدکنندگان و اطلاع از اینکه جعل و تقلب کالا موجب زیان و خسارت عظیم به تولید کننده و همچنین مصرف کننده داخلی می گردد.

این شرکت اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری از یکی از شرکت های بزرگ و معتبر تولید کننده برچسب های ضد تقلب لیزری ،را در دستور کار خود قرارداد و توانست به عنوان تنها نماینده انحصاری شرکت جیندا هنگ کنگ  یکی از اولین واردکنندگان و تولیدکنندگان برجسب های امنیتی با بالاترین و بروزترین آپشن های روز دنیا در ایران فعالیت خود را در این زمینه آغاز نماید.

و پس از چندی با توجه به نیاز مشتریان خود در صنعت چاپ و بسته بندی ،صنعت سلولزی و بهداشتی، واردات و فروش مواد اولیه صنایع سلولزی – بهداشتی از قبیل انواع مقوا ، انواع مادر رول تیشو (خارجی و ایرانی)،انواع خمیر کاغذ (هارد وود و سافت وود،باگاس و آخال ) ،انواع خمیر پوشک و پد بهداشتی (خمیرفلاف پالپ در دو نوع (تریتد و آنتریتد)) را از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه از کشورهای آسیایی ، اسکاندیناوی، آمریکا . کانادا به سبد محصولات خود اضافه کرد.

در حال حاضر علاوه بر واردات مفتخریم به عنوان یکی از فعالترین  شرکت ها ی فروش محصولات مادر رول تیشو  از کارخانجات ایران از قبیل محصولات کاغذی لطیف ، محصولات کاغذی حریر خوزستان ، محصولات کاغذی پارس حیات ( حیات کیمیا) و محصولات کاغذی صنایع کاغذ سازی نرمه آذربایجان و… را جهت فروش داخلی و صادرات به سبد محصولات خود اضافه نماییم .

امید است با ارائه محصولات خود بتوانیم گامی در جهت سودآوری تولیدکندگان و اعتماد بیشتر مصرف کنندگان و همچنین کمک شایانی در توسعه صادرات برداریم.

 

اهداف شرکت

هدف اصلی شرکت جلوگیری از تقلب و ساخت کالای مشابه به منظور حمایت از کالاهای ایرانی و همچنین با دارا بودن شبکه کارآمد تامین و فروش در بخش بازرگانی داخلی و خارجی ، مارکتینگ و بازاریابی ، تامین مواد اولیه ، مشاوره و خرید و راه اندازی ماشین آلات را در بخش صنایع سلولزی و بهداشتی ، چاپ و بسنته بندی در دستور کار خود قرار داده ایم و از آنجایی که مشتری را شریک استراتژیک خود قلمداد می نماییم ، هدف نهایی خود را ایجاد اطمینان و جلب رضایت بیش از پیش متمرکز نموده و استراتژی خود را بر مبنای برقراری رابطه ای دوسویه بلند مدت با مشتری مبتنی بر منافع مشترک قرار داده ایم.
در راستای تحقق اهداف، این شرکت فعالیت ها زیر را به عنوان اصول مهم برنامه های خود در نظر دارد:

  • ارتقا مداوم کیفیت خدمات مشاوره ای
  • ارتقا سطح پشتیبانی های فنی قبل و بعد از خرید
  • ارتقا خدمات به موقع تامین مواد اولیه صنایع سلولزی و بهداشتی ، چاپ و بسته بندی

شعار اصلی و هدف غایی شرکت، تامین تخصصی و پشتیبانی فنی کالا در کوتاهترین زمان تحویل و با مناسب ترین قیمت محصول می باشد. این شرکت امیدوار است به عنوان یک شرکت بازرگانی پیشرو، گامی هرچند کوچک در اعتلای نیازهای صنایع ایران اسلامی داشته باشد.